Ukrainian

From The Joel on Software Translation Project

Jump to: navigation, search

Contents

Занудний програміст

Я б назвав Джеймі Завінські занудним програмістом. Але я кажу це в гарному сенсі, адже я надзвичайно поважаю цю людину. Він із головою поринає в роботу, створюючи майбутнє власними руками, щоб наше з вами життя було легшим. Якби ви мали власну команду проектувальників та розробників картів, то саме такого хлопця вам би не вистачало, бо у нього два улюблених інструменти: скотч та аерозоль WD-40. І він знає як ними користуватись, навіть якщо ваш карт нестиметься зі схилу із швидкістю понад милю на хвилину. І це в той час, як інші програмісти ще й досі товктимуться на старті, сперечаючись стосовно застосування надсучасних космічних технологій.

Тест Джоеля: 12 Кроків до Кращого Коду

Чи ви коли-небудь чули про SEMA? Це досить езотерична система для визначення якості роботи команди програмістів. Ви витратите десь років шість тільки на те, щоб зрозуміти її. Так що я придумав свій, безвідповідальний, сирий тест для визначення якості команди програмістів. Найкраще в ньому те, що він займе всього 3 хвилини. Зекономленого часу вистачить на навчання в медінституті.

Вогонь та рух

Чимало моїх днів проходять за приблизно наступною схемою: (1) прийти на роботу, (2) перевірити пошту, полазити Мережею, (3) вирішити, що не завадить спочатку пообідати, (4) повернутись з обіду, (5) перевірити пошту, полазити Мережею, (6) остаточно вирішити попрацювати, (7) перевірити пошту, полазити Мережею, (8) вирішити, що час працювати дійсно!!! настав, (9) запустити клятий редактор, та (10) неперервно кодувати, доки я не помічу, що вже пів-на-восьму. Мені здається, що між пунктами 8 та 9 закралася помилка, тому що мені далеко не кожного разу вдається зробити цей крок.

Повернення Приватних Кабінетів

Адам Барр пише про Переваги Робочого Місця – про новий проект, що проводиться у компанії Microsoft з метою змінити облаштування офісів. «Задумка у тому, щоб дозволити людям працювати у гнучкому просторі, який може легко бути трансформований на офіс, приватну кімнатку, open desks, pods та на будь-що, що ви забажаєте», – пише Барр.

Personal tools